Перша партія наборів LEGO Education

Перша партія наборів LEGO Education

Нарешті прибула перша партія наборів LEGO Education замовлених для нашого центру STEM освіти “ідеЯ”. Це будуть набори для занять з механіки, математики, соціальних зв’язків та емоційного розвитку для дошкільнят.

Взагалі, LEGO Education – це навчальні та розвиваючі набори для дітей від 2 до 18 років – від невеликих сетів з тематикою завдань «знайдіть той чи інший колір» – і до програмованих з допомогою електроніки роботів. Набори LEGO Education – це визнаний в світі стандарт сучасної якості навчання, інструмент для інтерактивного навчання маленьких геніїв й талантів у будь-яких областях точних та гуманітарних наук.

Основа принципу покладеного в основу методик LEGO Education – це навчання через дію, тобто створення дитиною реальних речей в матеріальному світі й отримання знань в процесі діяльності. Це циклічний процес: нові набуті знання дозволяють створювати складніші речі в реальному світі, які приносять додаткові знання, і далі за циклом. Циклічна модель базується на чотирьох освітніх складових: взаємозв’язок, конструювання, рефлексія та розвиток.