Нові курси Mentanium

З лютого 2020 у нас в центрі відкривається новий курс – Ментаніум.  Він призначений для розвитку розумового потенціалу дітей та формування у них критичного мислення.

– Що це таке і в чому його унікальність?

– Нерідко ми чуємо, або й самі говоримо: «Не можу запам’ятати в мене погана пам’ять, важко зосередитись, я не вмію зосереджуватись, думки плутаються, не вистачає фантазії.» І дуже часто це стосується дітей, хоча у дітей від природи дуже рідко буває погана пам’ять і увага, найчастіше вони просто не розвиненні.

Наш мозок, як і наше тіло потребує постійних і регулярних  тренувань, щоб бути в формі. Ментаніум – це і є тренажер для мозку.

– На які вікові групи розрахований курс і що лежить в його основі?

– Ми будемо працювати з групами по 6-8 чоловік. Курс розрахований на вік від 3 до 99 років і розроблений на основі 4 модулів

Перший – модуль ментальної арифметики. Він призначений для розвитку уяви, вміння швидко оброблювати інформацію, активізує і синхронізує дві півкулі мозку.

Другий модуль – нейрогімнастика – розвиває взаємодію  тіло та розуму, удосконалює між кульову взаємодію мозку, розвиває рівновагу та координацію.

Третій модуль  – ейдетика, іншими словами – образне мислення. Він тренує уяву та розвиває фантазію, мовлення, емоційно-чуттєву сферу. Пам’ятаємо, що маленькі діти вивчають світ на дотик, мислять образами, ми всі так починали… Так і тут, ми пригадуємо і розвиваємо призабуті навички.

Четвертий модуль  – це креативне та критичне мислення. Цей модуль є формує сильне, системне, усвідомлене мислення, сприяє розвитку творчості, нестандартному підходу до вирішення ситуацій і розвитку мовлення. Учні вчаться спілкуватися, знаходити спільні рішення, взаємодіяти, не боятися помилятись, адже тут можуть бути висловленні найфантастичніші ідеї. У кожного свій життєвий досвід, і, чим більше ми дізнаємося варіантів відповідей, тим багатшими стаємо. Цей модуль дає можливість вийти за межі звичного.

Кожне заняття Ментаніум  – це збалансоване поєднання всіх модулів  для досягнення максимального результату.

Зареєструватися