Освітні курси

Діти всього світу спілкуються однією мовою – мовою ГРИ. Діти граються всім, що потрапляє їм до рук, тому для гри необхідні безпечні, якісні і міцні речі. LEGO дає їм можливість експериментувати і самовиражатися.

Коли кубики LEGO потрапляють в дитячі руки, починається магія. Вони розкривають уяву і пробуджують фантазію. Дитина повністю занурюється у процес, бере на себе відповідальність, стає цілеспрямованою, почувається радісно і комфортно, а головне – має можливість ініціювати діяльність і розвивати власну ідею, активно взаємодіяти з іншими учасниками процесу і в такий спосіб навчатися. Тому це гарний інструмент для підготовка дітей до дорослого життя і розвиток їх навичок самостійного навчання.

Наші курси:

 1. Допоможуть Вашій дитині освоїти навички інженерно-проектного конструювання.
 2. Навчать Вашу дитину знаходити рішення практичних проблем.
 3. Допоможуть Вашій дитині зрозуміти, що не треба боятися робити помилки, адже за допомогою кубиків LEGO так просто спробувати ще раз.
 4. Дадуть розуміння Вашій дитині, що найчастіше помилки ведуть до нових відкриттів.
 5. Змотивують Вашу дитину ділитися ідеями.
 6. Навчать Вашу дитину радіти своїм досягненням.

Важливими елементами навчання є “що?” діти вивчають і “де?” вони це роблять, проте, у Навчання через дію ключовим є “як?” вони навчаються, яким чином набувають нових навичок та у який спосіб розвивають уміння, в цьому нам допомагає система навчання 4С:

Connect – взаємозв’язок з оточуючим світом. Кожне заняття починається з реального прикладу із життя пов’язаного з темою. Застосовується інтерактивна презентація для посилення інтересу учнів.

Construct – учні працюватимуть у невеликих групах для побудови та тестування моделей. Навчання стає веселим та ефективним, коли розум та обидві руки працюють разом.

Contemplate – на цьому етапі учні обдумують те, що чому навчилися будуючи та граючись з моделлю. Ми їм даємо можливість поділитися своїми знаннями та ідеями через “питання та відповіді”, щоб допомогти їм краще запам’ятати вивчене.

Continue – на завершення учні заохочуються до вдосконалення та додавання функцій до своїх моделей. Це дозволяє їм вступити в позитивну навчальну спіраль, в якій вони опановують все більш складні завдання під керівництвом викладача.

Перелік курсів:

“Дослідники” – 3-4 роки

Курс рекомендований для 3–4-річних дітлахів, які люблять усе досліджувати.

Заняття проводяться в ігровій формі, у супроводі інтерактивних презентацій, із широким використанням наочності. Разом з LEGO-чоловічком діти знайомляться з різноманітністю деталей Lego, їхньою формою, розміром та кольором. Навчаються з’єднувати деталі між собою і створюють горизонтальні та вертикальні конструкції. Порівнюють ширину і висоту предметів. Вправляються у вмінні знаходити необхідні деталі за наочним зразком або словесною вказівкою. Потрапляють у різні пригоди, допомагають героям казок, програють знайомі сюжети і просто створюють неповторні моделі. Конструюють за зразком, за умовою та створюють елементарні конструкції за творчим задумом.

Такий підхід допомагає отримати і засвоїти поняття про колір, величину, форму предметів, стимулює інтерес до спільної гри, мотивує проявляти ініціативу у відтворенні того, що добре відоме. Вчить задумувати просте ігрове завдання і шукати шляхи його реалізації. Дарує дітям почуття радості від спроможності творити самостійно.

Навички та здібності, які розвине Ваша дитина:

 • Сенсорне сприйняття, увага, пам’ять, вміння порівнювати.
 • Дрібна моторика та мовлення.
 • Заохочення до спілкування з однолітками.
 • Оволодіння елементарними технічними прийомами конструювання.

Малі дослідники отримують знання про рахунок, пропорції, форму, симетрію, стійкість і міцність конструкції

Перспективи для дитини:

 1. Можливість продовжити навчання на наступному курсі «Експериментатори»;
 2. Участь у конкурсах від нашого центру;
 3. Участь у всеукраїнських виставках;
 4. Участь у  програмі Junior FIRST LEGO League в Україні та за кордоном.
Вік 3-4 роки
Тривалість 45 хв
1 раз на тиждень вересень-травень
2 семестри (36 занять)
6 дітей, діти працюють індивідуально та в командах

Зареєструватися

“Експериментатори” – 4-5 років

Курс рекомендований для 4–5 річних «чомучок», які люблять експериментувати.У нас діти матимуть можливість самостійно знайти відповіді на власні запитання.

Заняття проводяться в ігровій формі з використанням інтерактивних презентацій та наочності. Разом з LEGO-чоловічком діти закріплюють знання про вигляд та назви основних деталей Lego, їхню форму, розмір та колір. Будують за зразком, за схемою за творчим задумом. Але головною особливістю курсу є формування STEAM-компетенції, у тому числі експериментування з конструктором LEGO та намагання самостійно прогнозувати результати своїх досліджень.

Такий підхід мотивує проявляти ініціативу у відтворенні того, що добре відоме. Вчить завчасно обдумувати призначення майбутньої конструкції і порівнювати отриману модель з задуманою. Діти вчаться самостійно контролювати якість і результат своєї роботи.

Навички та здібності, які розвине Ваша дитина:

 • Сенсорне сприйняття, увага, пам’ять.
 • Дрібна моторика та мовлення.
 • Заохочення до спілкування з однолітками.
 • Формується уявлення про те, що схема несе інформацію не тільки про предмет, але і про матеріали, які необхідні для створення конструкцій, а також способи просторового розміщення деталей і їхні з’єднання.

Перспективи для дитини:

 1. Можливість продовжити навчання на наступному курсі «Винахідники»;
 2. Участь у конкурсах від нашого центру;
 3. Участь у всеукраїнських виставках;
 4. Участь у  програмі Junior FIRST LEGO League в Україні та за кордоном.
Вік 4-5 років
Тривалість 1 година
2 рази на тиждень вересень-травень
2 семестри (72 заняття)
6 дітей, діти працюють індивідуально та в командах

Зареєструватися

“Винахідники” – 5-6 років

Курс рекомендований для 5–6-річних фантазерів.

“Краще взяти і винайти завтрашній день, ніж переживати про те, що вчорашній був так собі.”

Велика увага приділяється спільній роботі, але водночас діти вчаться не заважати один одному, самостійно розподіляти обов’язки та розповідати про моделі свої і свого товариша. На цьому курсі діти знайомляться з винаходами минулого і сучасного світу. Прагнуть їхнього вдосконалення. Кожне заняття — створення нової моделі. Коли дитина поринає у світ конструювання, вона тим самим досліджує свої моделі, постійно перебуває у творчому пошуку, а також втілює свої мрії. Діти відчувають себе маленьким науковцями. Під час конструювання у дітей виникають запитання «Що трапиться, якщо…?» Вони роблять прогноз, висувають припущення, експериментують з власними моделями, доходять висновку. Завдяки цьому малі винахідники вчаться розуміти основні закономірності облаштування всесвіту, стають більш самостійними та почувають себе справжніми творцями майбутнього.

Навички та здібності, які сформуються у Вашої дитини:

 • Засвоєння елементарних математичних понять.
 • Експериментальне встановлення взаємозв’язку між причиною і наслідком.
 • Дослідження ситуацій «що трапиться, якщо…?», «як зробити, щоб…».
 • Засвоєння понять руху та положення об’єкта.
 • Розвиток пізнавальних процесів таких, як спостережливість, увага, уява, креативне мислення.
 • Мовлення та вміння співпрацювати з партнером, а саме пояснювати та аргументовано відстоювати свої ідеї.
Вік 5-6 роки
Тривалість 1 година
1 раз на тиждень вересень-травень
2 семестри (36 занять)
6-8 дітей, діти працюють індивідуально та в командах

Зареєструватися

Робототехніка Junior – 6-10 років

Системний трирічний курс для дітей віком від 6 до 10 років. В основу було покладено прагнення дати дітям надійне підгрунтя опанування обраної професії у світі ІТ. На кожному занятті учні будують моделі реально існуючих роботів і аналізують особливості їх роботи. Цікаві факти, власні дослідження, реалістичні та ефектні моделі посилюють інтерес дітей до захоплюючого навчання робототехніці. Це системний курс, який дозволить дитині із задоволенням опанувати складні технічні поняття, навчить мислити структурно і логічно. Використання графічної мови програмування дасть можливість працювати з алгоритмами та самостійно писати програми для роботів вже з перших занять.

На кожному занятті діти використовують спеціальний набір та графічне середовище програмування від LEGO Education Wedo 2.0., що дозволяє сконструювати та запрограмувати автономного робота.

Протягом курсу діти вивчають основи механіки,  математики та програмування, що допомагає мислити творчо, міркувати системно і працювати спільно в команді – це необхідні навички для успіху в ХХІ столітті.

Обравши цей курс, діти  зможуть отримати корисні практичні навички та можливість визначитись з улюбленим напрямом в ІТ та розвиватись вже з молодшого шкільного віку.

Зверніть увагу!

Вивчення робототехніки – серйозний крок до майбутньої професії!

Вік 6-11 років
Тривалість 1,5 години
1 раз на тиждень вересень-травень, перший семестр – двічі на тиждень
2 семестри (36 занять)
6-8 дітей, діти працюють індивідуально та в командах

Зареєструватися

Програмування та робототехніка Mindstorms+Python – 10-14 років

Продовження курсу робототехніки для дітей віком від 10 до 14 років. На заняттях використовуються набори Lego Education MindStorm Ev3 та ноутбуки з середовищем розробки програм. Набори є більш складними та мають більші можливості до використання датчиків та сервомоторів. Програмування поведінки роботів відбувається на мові Python.

Протягом курсу діти отримують всі необхідні навики з програмування та інженерії для того, щоб освоювати професію та самостійно розробляти програми.

Зверніть увагу!

Цей курс не є підготовчим – це повноцінне професійне навчання для інженерів та програмістів і вимагає більшої наполегливості від дітей та підтримки батьків!

Вік 10-14 років
Тривалість 2 години
2 рази на тиждень вересень-травень
2 семестри (72 занять)
8 дітей, діти працюють індивідуально та в командах

Зареєструватися

Mentanium – 3-13 років

Курс розрахований на вік від 3 до 13 років і розроблений на основі 4 модулів:

  • Перший – модуль ментальної арифметики. Він призначений для розвитку уяви, вміння швидко оброблювати інформацію, активізує і синхронізує дві півкулі мозку.
  • Другий модуль – нейрогімнастика – розвиває взаємодію  тіло та розуму, удосконалює між кульову взаємодію мозку, розвиває рівновагу та координацію.
  • Третій модуль  – ейдетика, іншими словами – образне мислення. Він тренує уяву та розвиває фантазію, мовлення, емоційно-чуттєву сферу. Пам’ятаємо, що маленькі діти вивчають світ на дотик, мислять образами, ми всі так починали… Так і тут, ми пригадуємо і розвиваємо призабуті навички.
  • Четвертий модуль  – це креативне та критичне мислення. Цей модуль є формує сильне, системне, усвідомлене мислення, сприяє розвитку творчості, нестандартному підходу до вирішення ситуацій і розвитку мовлення. Учні вчаться спілкуватися, знаходити спільні рішення, взаємодіяти, не боятися помилятись, адже тут можуть бути висловленні найфантастичніші ідеї. У кожного свій життєвий досвід, і, чим більше ми дізнаємося варіантів відповідей, тим багатшими стаємо. Цей модуль дає можливість вийти за межі звичного.

Отже, методика Ментаніум  – це збалансоване поєднання всіх модулів  на заняттях для досягнення максимального результату.

Навчання проводиться у групах до 6-8 чоловік, а це, крім безпосереднього тренування, удосконалює навички співпраці, взаєморозуміння, прийняття думки інших.

Секрет успіху курсу – в гармонійному розвитку природнього потенціалу учнів. Це можливо лише в разі всебічного розвитку мозку. Розвиваючи розумові здібності, дитина знаходить, розвиває та підносить свій талант. Саме відчуття своєї значущості допомагає дитині все життя почуватися комфортно, впевнено та щасливо.

Вік 3-13 років
Тривалість 1 година або 1,5 години
1 раз на тиждень
2 семестри (36 занять)
6-8 дітей, діти працюють індивідуально та в командах

Зареєструватися

Англійська мова в школі Present Simple New – 5-11 років

Новий курс від школи розмовної англійської мови Present Simple. Інтерактивні вправи на онлайн платформі замість нудної домашки, Ніяких оцінок, тільки позитивна мотивація, онлайн щоденник з показниками успішності для батьків, online бібліотека для всієї родини – все це об’єднано в сучасній методиці, що працює по всій Україні. 

Вік 5-11 років
Тривалість 1 година
2 рази на тиждень вересень-травень
2 семестри (72 заняття в класі + онлайн)
8 дітей,  діти працюють індивідуально та в командах

Зареєструватися

Ми бачимо світ власними очима, ми змінюємо його своїми руками.

Навчання – це для реального життя!