Правила закладу

Правила для дітей

Використовуйте свою уяву… і просто будуйте!.
Досліджуйте!
Фантазуйте!
Йдіть до мети!
Звертайте увагу на дрібниці!
Не засмучуйтесь, якщо щось піде не так!
І головне пам’ятайте! Ваша ціль – це ГРА!

Правила (для батьків) Центру STEM освіти «ідеЯ»

ЗАПИС В ЦЕНТР, КОМПЛЕКТАЦІЯ ГРУП, ВІДВІДУВАННЯ

Групи для проведення курсів комплектуються чітко за віком, в садку повного дня “Lego Friends” – різновікова група від 2,5 до 6 років.

Заняття проводяться згідно розкладу.

На заняття допускаються діти лише за попереднім записом.

При приході в центр обов’язково відмічайте присутність дитини в адміністратора або у викладача.

Приводити дитину на заняття потрібно за 5 хв. до його початку. Приходити за дитиною потрібно за 5 хв. до його закінчення.

Присутність батьків на заняттях допускається лише на визначеному викладачем відкритому занятті.

Адміністратор зобов’язаний попередити про відміну або перенесення заняття завчасно. Прохання надавати актуальні номери телефонів і відповідати на дзвінки зі студії.

Адміністрація залишає за собою право замінювати заявленого вихователя на час його хвороби або вимушеної відсутності.

Діти з ознаками вірусних захворювання на заняття не допускаються.

Дитина вважається вихованцем центру лише після заповнення батьками анкети, ознайомлення з Правилами центру, та оплати абонемента.

При першому відвідуванні центру Батьки або інші представники дитини зобов’язані письмово повідомити Адміністрацію закладу про індивідуальні фізичні чи психологічні особливості дитини, а також вимоги для харчування дитини та індивідуальні алергічні реакції.

Просимо обов’язково попереджувати, якщо ви не можете забрати дитину вчасно! Це необхідно для уникнення зайвих стресів у дитини.
Вихованці-дошкільнята допускаються на заняття лише у змінному взутті або в шкарпетках.

ОПЛАТА І ВІДПРАЦЮВАННЯ

Оплата здійснюється наперед, за заняття, або за абонемент. Ми всіляко вітаємо оплату абонементу.

При оплаті першого абонементу ваша дитина автоматично зараховується на навчання до кінця поточного навчального року. А це означає, що з цього моменту оплата і навчання повинні здійснюватися безперервно, до кінця навчального року. Якщо після закінчення певного абонементу ви не бажаєте більше приводити дитину на навчання – сповістіть про це адміністратора З цього часу ваша дитина відраховується з центру. Відновити навчання можна за вашим бажанням і при наявності вільних місць у групах.

Оплату повинні здійснювати лише батьки або повнолітні особи, які їх замінюють.

Центр може надати можливість (але не зобов’язаний і не повинен ініціювати) відпрацювання пропущеного оплаченого заняття в курсі при наявності вільних місць в групі або у визначений за розкладом день.

Відпрацювати пропущене заняття дитина може протягом місяця з часу пропуску, про який батьками було повідомлено завчасно, або якщо ця відміна занять відбулася за ініціативою адміністрації центру. Зверніть увагу! Відпрацювання не може проводитись у групі, де навчається ваша дитина (тому що відпрацьовується саме пропущене заняття)! Відпрацювання проходить з іншою групою за наявності в ній вільних місць.

Якщо протягом місяця жоден із запропонованих адміністратором варіантів відпрацювання вас не влаштував – послуга вважається наданою.

Батьки обов’язково повинні попереджувати про відсутність дитини на занятті або відпрацюванні, а також про заплановані можливі пропуски занять (лікування, відпустка тощо) зателефонувавши до центру або повідомивши про це адміністратора центру особисто. Якщо Ви не повідомили адміністратора послуга за цей день вважається наданою і можливість відпрацювання не надається.

При оплаті абонементу за садочок “Lego friends”, у разі хвороби дитини, про що є довідка від сімейного лікаря, оплата за пропущені дні переноситься на наступний платіжний період. В разі відсутності дитини в садочку по іншим причинам на наступний платіжний період переноситься не більше 4-х днів при помісячній оплаті та не більше одного дня при оплаті тижневого абонементу.

Про можливі пропуски у відвідуванні садка неповного дня “Lego Friends” Батьки зобов’язані повідомляти Адміністрацію за один робочий день до дня занять.

При заборгованості оплати більше 2-х занять дитина на заняття не допускається і місце в групі за нею не зберігається.

При відсутності дитини на заняттях курсів більше двох тижнів без попередження адміністратора, місце в групі за дитиною не зберігається.

У нашому центрі діє система знижок.

«Приведи друга» – Ви отримаєте знижку 10% від вартості абонемента на 2 місяці навчання або можете розділити її з другом.

«Разом веселіше» – надається знижка 10% від вартості абонемента на весь навчальний рік всім учасникам групи. Діти за віком зараховуються в одну групу, кількість від 3 осіб.

Діти з однієї сім’ї отримують знижку 10% на весь навчальний рік.

Знижки оплати за умовами акції «Приведи друга», «Разом веселіше» дійсні лише протягом поточного навчального року, в якому ви привели друзів. Просимо вчасно надавати інформацію про друзів, яких ви привели до центру (лише після повідомлення і оплати другом абонементу, вам нараховується знижка).

Перше пробне заняття оплачується окремо. Вартість пробного заняття уточнюйте у адміністратора студії. Вартість абонементу буде зменшена на цю суму.

Зошити оплачуються окремо.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЦЕНТРІ

Відповідальність за життя і здоров’я дитини до і після занять несуть батьки, під час заняття – викладач.

Батьки фінансово компенсують спричинені дитиною чи ними самими матеріальні збитки в центрі.

У центрі не варто бігати, голосно розмовляти, в т.ч. по телефону, це може заважати іншим, така поведінка буде вважатися порушенням цих правил.

При відвідуванні курсів, просимо не приносити на заняття жувальні гумки, цукерки та інші продукти харчування, а також власні іграшки. Просимо не приносити в центр цінні речі, адміністрація не несе відповідальності за їх збереження.

Потрібно дотримуватися чистоти і порядку в центрі, не залишати свої речі.

Адміністрація не несе відповідальність за збереження забутих, загублених і залишених без нагляду речей.

При недотриманні правил центру керівництво центру залишає за собою право на відрахування дитини.