м. Ніжин, вул. С. Прощенка, 54+380 (63) 433-05-01Наші новини

Батьки наших вихованців побули помічниками Святого Миколая

08.12.2023

Ми втретє провели благодійний захід до дня Святого Миколая: батьки наших вихованців обирали листи до Святого Миколая від дітей, які потребують підтримки й здійснювали дитячі бажання. Наші друзі з ГО "Час для нас" збирають листи, а ми - їх виконуємо! 
Дякуємо всім нашим батькам: кожній і кожному, що обрали для себе лист 💌 чи окремі подарунки🎁🎁, а всі разом ми змогли виконали 84 побажання із 22 листів.
Діти з багатодітних родин, діти з особливими потребами та діти ВПО були запрошені на свято у простір Вільна, де ми разом з Галиною Б'янка та ГО «Час для нас» доставили подарунки до своїх адресатів. 
І дійсно свято Святого Миколая і Різдво - найщедріша і найдивовижніша пора, яка сповнена мріями і бажаннями! ⭐️⭐️⭐️ Хай вона буде радісною для всіх, хай всі діти матимуть щасливе дитинство сповнене надій майбутнє.

Нас відвідали представники Global Communities, США

18.10.2023

В Ніжині була делегація з США, які знайомились з ходом реалізації проектів, які фінансують, зокрема завітали й до нас. Ми мали честь приймати у себе президентку міжнародної організації Global Communities Керрі Хесслер-Раделет, керівницю Програми CLEAR Дубравку Латінак-Пем, заступника директора представництва Global Communities в Україні Джастіна Сікріза, керівника Програми USAID DOBRE Браяна Кемпла, заступника керівника Програми USAID DOBRE Максима Бурдавіцина та керівника напрямку місцевого економічного розвитку Віталія Юрківа.
Гості були у захваті від центру та підходів, які ми впроваджуємо. Найбільш захопливо гості сприйняли реакцію дітей: діти старшої групи не тільки не розгубилися, а й наперебій почали розказувати про себе, про Ніжин й дарувати свої малюнки. :) Хоча ми їх ніяк не готували до цього.
Гості оглянули групи, обладнання, спустились в укриття, ми намагались поазати все як є, ми поговорили про роботу в умовах війни та подякували за підтримку. Наприкінці зустрічі пані Керрі навіть сказала, що вона б із задоволенням попрацювала волонтером у нашому садочку, що ж це чудова ідея, спробуємо залучити волонтерів з США.

Наша команда взяла участь у змаганнях з робототехніки

21.06.2023

В червні 2023 в Києві проходили всеукраїнські змагання з робототехніки Robotica, що є національним відбірковим етапом на найпрестижнішу Всесвітню олімпіаду World Robot Olympiad. В загальному рейтинги ми зайняли 14-те місце з 22-х команд з усієї України. Це достойний результат, вітаємо наших спортсменів та їх батьків!

Шукаєте дитячий садок в Ніжині?

16.06.2023

Шукаєте дитячий садок для своєї дитини? А в садочку «Ідея» вже йде набір у вікові групи з 2-х років,🌈бронюйте місце в групі, адже літо – то найкращий час для адаптації дитини до садочку.

💙Достойні умови, укриття, закрита територія з власним ігровим майданчиком та найкращі педагоги, а значить любов, безпека та гармонійний розвиток для Вашої дитини.

💛 сучасні методики виховання. Адже перші роки життя – це основа, це оті “soft skills”, які так цінуються в дорослому житті.

Щоб дізнатися більше про наш садочок телефонуйте, або завітайте у гості (за попереднім записо
м).

Набір в групу підготовки до школи

26.05.2023

Стартує набір в групу експрес-підготовки до школи. Якщо Ви хвилюєтесь чи готова Ваша дитина у вересні йти в школу, чи є у дитини поняття про склад числа та звуковий аналіз слова, на всі ці питання ми знайдемо відповіді! Протягом літа діти здобудуть необхідні знання та психологічну підготовку до шкільного колективу та розпорядку.

Вже 5 червня стартує навчання в адаптаційній групі підготовки до школи.

Заняття проходять в групі де не більше 8-ми дітей, зошити та всі матеріали для навчання надаються безкоштовно, в центрі є всі зручності та своє укриття на випадок тривоги.